Uzmer

Kurumsal

Uzman Mermer,  doğal taş dekorasyon sektöründe 40 yılı aşkın tecrübesi ile UZMER adıyla markalaşmış, yaşam alanlarına imza dokunuşlar yapan bir mermer firmasıdır.  Tecrübeyi zarafetle birleştirerek ortaya yüksek müşteri memnuniyeti çıkaran  Uzman Mermer, doğal taş ürünlerini tamamen size özel, sizin tarzınızı yansıtacak şekilde uygulamaktadır.

Yüzyıllardır kullanılan bir malzemeyi geleneksel çizgisini bozmadan, her dönemin modasına uyduran ekibimiz, hizmet kalitesini hiç bozmamıştır. Eskişehir mermerciler arasında ileri teknoloji kullanımı ile öne çıkan Uzmer, hayal ettiğiniz her görünümü uygular, mermeri her mekanda kullanılabilecek hale dönüştürür.

Firmamız, Mermeri hem uygulama alanı olarak genişletmiş hem de her türlü mermer uygulamanın tadilat işlemini de gerçekleştirmektedir. 30 yılda edindiğimiz başarı tamamen güven esaslı ve kaliteli hizmetlerimizin bir karşılığıdır.

Eskişehir mermer firmaları olarak dekorasyon modasını en yakından izleyerek her tarza uygun seçenekler sunmaya özen göstermekteyiz. İster klasik, ister modern, ister sade ister gösterişli mermer uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

UZMER İletişim Bilgileri

Adres: Baksan San. Sit. No : 76/1-2-3 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm:  0533 682 87 10

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım